Rezidansımız konaklama anlayışına çok farklı bir tarz getiriyor; otel odalarının küçücük odalarana tıkılmaya son kendi eviniz sıcaklığındaki yaşam alanları! Size sadece bavulunuzla gelip yerleşebileceğiniz, içinde ev huzurunu tadabileceğiniz Samsun'un en seçkin ve gözde merkezi Atakum'da lüks ve konforlu daireler sunuyoruz.

Suitlerimiz 80m2 iki oda bir salondan oluşmaktadır. Salonda 120 ekran SMART LED TV ,sınırsız internet, uydu yayını hizmetlerimizin arasındadır. Mutfakta ocak, kettle, mikro dalga fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve tüm mutfak gereçleri mevcuttur. Isınma doğal gaz soğutma klima sistemi ile sağlanmaktadır.

Rezidansımız iş ve eglence merkezlerinin tam kalbinde elit bir mühittedir: Samsun'un kalbi atakum ilçesindedir. Karadenizin eşsiz sahiline yürüyüş mesafesindedir. Atakum Çobanlı iskelesi 5 dakika yürüme mesafesinde Alışveriş merkezleri ve marketler 5 dakikalık mesafeler içindedir. Tüm semtlere giden otobüsler MY SUIT RESIDENCE'nin önünden geçmektedir. Tramvay istasyonu sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Samsun'un en görkemli yaşam konaklama projesi,​ MY SUIT RESIDENCE​ Neco Gayrimenkul güvencesi ile Türkiye'nin en hızlı gelişen bölgesi Atakum'da hayata geçiyor. MY SUIT RESIDENCE​ , 80 metrekare saray konforundaki daireleri, ile her açıdan ayrıcalıklı bir yaşam projesi olarak öne çıkıyor., 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle hem ev hem de ofis olarak kullanılabilecek, ​ MY SUIT RESIDENCE en son inşaat teknolojileriyle, çevreye ve doğaya saygılı bir proje olarak inşa edilmiştir.

Mimarisiyle olduğu kadar, sosyal olanakları ve rezidans hizmetleriyle de adeta bir oteli andıran​ MY SUIT RESIDENCE Reception, Fitness merkezi, Bisiklet servisi, Türk hamamı, Sauna, Lounge gibi, hayatı kolaylaştıracak ve zevkli hale getirecek imkanlar bulunuyor.